وکیل تلفنی

اگر شوهر دو ملک داشته باشد و مهریه ۱۱۰سکه باشد زن چگونه میتواند برای توقیف آن اقدام کند؟

با سلام خدمت جناب اقای وکیل بنده چندماهه عقد کردم و در دوران نامزدی هستم و همسرم باکره است و تا امروز خونه من نیومده و تمکین نکرده همسرم الان میگه ازم نفرت داره و میخواد جدا بشه از طرفی دیگه پدرش میخواد مهریه اشو بزاره اجرا بنده کارمند اموزش و پرورش ام دوطبقه خونه دارم که سند بنامم نیست و قول نامه هستش و ملک در گرو بانک مسکنه یه اتومبیل دارم به ارزش سی تومن تکلیف نفقه و مهریه چی میشه ؟؟؟ چه طوری م.

وکیل تلفنی،مشاوره حقوقی آنلاین اینترنتی و تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری 09175334832

مخاطب گرامی با سلام

در صورتی که مشکل حقوقی شما با موضوع فوق یا همانند آن بوده و نیازمند مشاوره با وکیل دادگستری میباشد

لطفا همین حالا جهت دریافت پاسخ سوال خود با ما با این شماره تماس بگیرید،  09175334832

وکیل تلفنی در 7 روز هفته حتی در روزهای تعطیل رسمی نیز در خدمت شما میباشد.

وکیل تلفنی ،مشاوره حقوقی آنلاین اینترنتی و تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری 09175334832

وکیل,وکیل تلفنی,وکیل تلفنی خانواده,وکیل تلفنی مهریه,وکیل تلفنی نفقه,وکیل تلفنی ترک نفقه,وکیل تلفنی طلاق,وکیل تلفنی طلاق توافقی,وکیل تلفنی تمکین,وکیل تلفنی حضانت,وکیل تلفنی حقوقی,وکیل تلفنی کیفری ,وکیل تلفنی چک,وکیل تلفنی سفته,وکیل تلفنی 24 ساعته,وکیل تلفنی شبانه روزی,وکیل آنلاین,مشاوره حقوقی تلفنی,مشاوره حقوقی,مشاوره حقوقی آنلاین,

www.vakiltelefony.ir

وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی تمکین زوجه

وکیل تلفنی 24 ساعته ، مشاوره حقوقی تلفنی

مشاور حقوقی تلفنی مهریه زوجه

وکیل تلفنی .

وکیل تلفنی ،آیا دادگاه میتواند نفقه مربوط به گذشته را تقسیط کند؟

وکیل تلفنی ، آیا غیبت در جلسه رسیدگی مهریه موجب صدور حکم جلب میشود؟

وکیل تلفنی ، آیا شهادت اعضای خانواده مورد قبول واقع نخواهد شد؟

وکیل ,تلفنی ,حقوقی ,مهریه ,آنلاین ,مشاوره ,وکیل تلفنی ,حقوقی آنلاین ,با وکیل ,و مهریه ,مشاوره حقوقی ,حقوقی آنلاین اینترنتی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

softbookfree Laura's style مطالب اینترنتی فایلهای 2015 barad77 digikalashoping بلاگ عصبانيت aginfoodra آموزش های خوب برنامه نویسی
دزدگ